Forum SPAT Puławy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Prosze o poradę

 
Odpowiedz do tematu    Forum SPAT Puławy Strona Główna » Zbrojownia Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Prosze o poradę
Autor Wiadomość
Tucalit
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 2

Post Prosze o poradę Odpowiedz z cytatem
Pod warunkiem potrzebujesz wydobyć aż do zieleńca bogate typy kusiek, ważne jest, aby zaoferować rozległy możliwość paszowie na rzecz strasznego ptactwa, natomiast nie trzeba wyjawiać niemało walut na specjalistyczne mieszanin nasion, których możesz nie chcieć! Powinno się toż unikać przyrządzanej śruto, jaka zawiera tanie napełniacze, takie kiedy całkowity owies, jaki dysponuje niewielką cena kaloryczną albo nasienia o obszernej zawartości zbóż, dlatego że wyciągnie to przede wszystkim gołębie. Oto nieco instrukcyj a rad na sprawa owego, co najlepiej przekarmić okrutne dzidowie.
http://www.golebie.biz/ogolne-informacje/

O ile pierwej nie hodowałeś dzid, jakie odwiedzą Twój park, suponujemy począć od momentu kilku Pękatych Kłębków, Ciemnego Słonecznika względnie Słonecznikowych Pikaw także Orzeszków, jakie zdołają być użyte w karmnikach, na stołach w celu kuśki względnie na gleby iw odmiennych klasach pozycji w twoim skwerze. Przystąpże nieco spokojnych powierzchni gwoli bojaźliwych agresywnych dzidów także zainspirujże chromatyczne kapucyni śpiewające aż do własnego skweru. Deponując owi pokłosia w botaniku, trzeba pociągać multum bogatych typów kuśki uniwersalnie następujących w grosów ogrodów w Mocarnej Brytanii. Jak zorganizujesz pełne przekonanie siebie, zdołasz dołożyć specjalistyczne nasienia, takie jak Nasiona Niger oraz Konopie, a nawet Suszone Mączki Łosośnicze. Ta wariant wzmoże zaś powiększy atrakcyjność Twojego zieleńca na rzecz większego priorytetu rodzajów wacków, w owym dzięciołów, trzmiel tudzież goluteńkich. Mnóstwo wersyj pasze dla niezwierzęcego ptactwa użytkuje granulki spośród orzeszków ziemnych w zastępstwie zupełnych orzeszków ziemnych, jako że bryły numerów gryza istnieją banalne do strawienia plus holują większą zróżnicowanie bestialskich wacków.

_________________
http://www.golebie.biz/category/choroby-golebi/
Nie Mar 18, 2018 19:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Mar 18, 2018 19:39
prezes121psp
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
Znakomicie, dzięki wielkie za sprawdzone porady Smile Z całą pewnością przydadzą mi się one Wink

_________________
Czułem się [...] jak Banksy po sześciu dniach przeglądania internetu w poszukiwaniu pomysłów, które mógłby ukraść, i po trzech minutach wcielania ich w życie metodą chodnikowego wandalizmu.
Wto Kwi 24, 2018 13:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dowski81
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...

_________________
Idź tam, gdzie prowadzi Cię serce, inaczej utracisz wszystko.
Wto Cze 12, 2018 12:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisa99
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...

_________________
Wszystkiego uczymy się przez ćwiczenia.
Sro Cze 27, 2018 19:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janol24
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za świetne porady. Na pewno mi się przydadzą.

_________________
Wiara jest po prostu tym, co dla nas rzeczywiste.
Sro Kwi 17, 2019 11:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Kwi 17, 2019 11:30
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SPAT Puławy Strona Główna » Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

SPAT Puławy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)