Forum SPAT Puławy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Młody pruszków rozbity - Akcja miedzy innymi z puław

 
Odpowiedz do tematu    Forum SPAT Puławy Strona Główna » Filmy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Młody pruszków rozbity - Akcja miedzy innymi z puław
Autor Wiadomość
Kowal
Aspirant sztabowy


Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 221
Skąd: Puławy

Post Młody pruszków rozbity - Akcja miedzy innymi z puław Odpowiedz z cytatem
http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=53773

_________________
"wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"
Wto Mar 17, 2009 10:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Mar 17, 2009 10:14
Botan
Założyciel SPAT Puławy Dowódca sekcji
Założyciel SPAT Puławy Dowódca sekcji


Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 397
Skąd: Puławy

Post Odpowiedz z cytatem
No no szkoda, że nie wiedziałem o tej akcji bym sobie podejrzał jak ich wyprowadzają Very Happy

_________________
"Memento Mori" wcześniej czy później...
"One shoot One dead" ale to w ostateczności Very Happy
Wto Mar 17, 2009 10:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SZELAK
Zarząd
Zarząd


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 332
Skąd: Puławy/Chełm

Post Odpowiedz z cytatem
jeden z gości był zatrzymany naprzeciwko mojej klatki Smile

_________________
Wto Mar 17, 2009 22:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kowal
Aspirant sztabowy


Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 221
Skąd: Puławy

Post Odpowiedz z cytatem
a mnie zastanawia po co Policjant zakładał mu jednorazówki jeżeli zaraz założył kajdanki A i niezła wtopa rozcina jednorazówki zanim założył stalówki

_________________
"wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"
Wto Mar 17, 2009 22:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aron
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Excellent post. I want to thank you for this informative read, I really appreciate sharing this great post. Keep up your work. Thanks for this very useful




Jerri Marsha
Wto Lut 12, 2013 06:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rZ6iY1eM1i
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 3

Post Lensemble annuaire du SDET a t complt dans la version 4.De f Odpowiedz z cytatem
Lensemble annuaire du SDET a t complt dans la version 4.De fait, cela fait plusieurs années que lon prête au constructeur coréen la volonté de sortir un terminal pliable.mars 2006La France 2025 vue par.Le masque de grossesse et les risques du soleil Lexposition solaire augmente aussi considrablement les risques de survenue dun masque de grossesse et sa gravit , explique Isabelle Vincenot, dermatologue.Linstallation de Rockbox sur un Ipod ncessite un modle format en fat32 prpar sous Windows, et ne prend que quelques instants:Bon, superdry soldes cest juste une petite citation tire du fameux classement TechnoratiEdelman tant dcri par ailleurs, parmi de nombreux autres blogs bien plus importants, mais a fait quand mme plaisir de voir son blog mentionn dans ce type de magazine.Et bien, cest simple : quelles cherchent des informations ailleurs quau GJE : il y a tellement de sites ou blogs qui vous diront des choses tellement plus sensées !Je lai volontairement aminci denviron 13 peuttreDailleurs, la diète occidentale, en général, contient trop doméga6 — ce qui est très dommageable — et trop peu doméga3.BIENVENUE DANS NOTRE ETABLISSEMENT Situé au Sud Est de Toulouse, superdry pas cher à proximité de la sortie de la rocade n° 18, Renault Retail Group Toulouse Montaudran et son équipe mettront tout en œuvre pour répondre favorablement à vos besoins en tant que particuliers ou professionnels.Lagression sexuelle et les relations sexuelles forces ne sont pas des formes de violence inhabituelles.par Baptiste Liger, le Samedi 01 Novembre 2003Le pharmacien doit te prvenir quil faut aller consulter un mdecin ou une sagefemme pour avoir un examen et une nouvelle ordonnance.10 Eben Moglen, Lanarchisme triomphant: le logiciel libre et la mort du copyrightPour illustrer votre profil Facebook, vous hsitez entre la photo de Minette, celle de vous en CP et la plage de vos dernires vacances.Votre Xbox est presque pleine Cette erreur est uniquement associée à des mises à jour de contenus de jeux ou dapplications que vous avez déjà téléchargés et installés. xboter 2014
Pią Cze 13, 2014 09:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stefan223
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
nawet im się udało to

_________________
Detektyw Zielona Góra
Sro Mar 08, 2017 11:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezes121psp
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się na tym niezbyt niestety znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc.

_________________
Czułem się [...] jak Banksy po sześciu dniach przeglądania internetu w poszukiwaniu pomysłów, które mógłby ukraść, i po trzech minutach wcielania ich w życie metodą chodnikowego wandalizmu.
Wto Kwi 24, 2018 13:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dowski81
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki wielkie za wszystkie sprawdzone porady Smile Z całą pewnością przydadzą mi się one Smile

_________________
Idź tam, gdzie prowadzi Cię serce, inaczej utracisz wszystko.
Wto Cze 12, 2018 12:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariuszG
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Znakomicie! Dzieki wielkie za interesujące sugestie. Myślę, że przydadzą mi się one Wink

_________________
Myślę, że być szczęśliwym znaczy być przygnębionym, czuć satysfakcję, płonąć
Wto Cze 26, 2018 13:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisa99
Posterunkowy
Posterunkowy


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady! Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się one Smile

_________________
Wszystkiego uczymy się przez ćwiczenia.
Sro Cze 27, 2018 19:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Cze 27, 2018 19:02
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SPAT Puławy Strona Główna » Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

SPAT Puławy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)